Nabízíme

Rezervační systém iQUANT umoňuje online rezervaci k odběrům v nemocničních zařízeních. Je vysoce konfigurovatelný a může tak být snadno a rychle modifikován dle požadavku zákazníka. Systém zvládne rezervaci v podstatě jakéhokoli prostředku.

iQUANT

Hlavní devizou je možnost registrace uživatele a jeho zanesení do databáze. Uživatel se potom může sám, přes internet, rezervovat na jemu vyhovující den a hodinu. Díky využití PHP programovacího jazyka s použitím SQL databází a tabulek je zaručeno, že v okamžiku rezervace uživatele je pro daný den a hodinu volný rezervační prostředek. Systém umožňuje také rezervaci na pracovištích recepce v případě telefonické nebo osobní žádosti zákazníka.
Systém umožňuje přidávání a editaci uživatelů s použitím několika administračních úrovní. V efektivním plánování také pomohou nezbytné statistiky podle dnů, měsíců i dle využití jednotlivých prostředků.
Zaujal Vás systém a chcete si ho vyzkoušet? Stačí kliknou na odkaz níže, kde je umístěno demo systému s modifikací pro transfúzní stanice. Kontaktuje nás pro zaslání testovacího uživatelského jména a hesla přes kontaktní formulář. Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den!

iQUANT - Demo